Pokaż auto

Sprawdzone modele samochodów

Przegląd najlepszych samochodów rekreacyjnych

SUV-y z powodzeniem zastępują typowe samochody miejskie. Sprawdzą się w terenie, podczas długich tras, jak również w mieście. Są samochodami uniwersalnymi, na które decyduje się coraz większa liczba Polek i Polaków. Na które SUV-y warto zwrócić szczególną uwagę? Przedstawiamy najbardziej interesujące modele.

Jednym z najchętniej kupowanych SUV-ów jest Nissan Qashqai, który kusi przystępną ceną i jakością wykonania. Bez wątpienia jest numerem jeden pośród tego typu aut. Czołową pozycję zajmuje także propozycja rumuńskiego producenta – Dacia Duster. Opowiada się za nią dość niska cena, w parze z którą idzie wysoka jakość oraz wysokie walory użytkowe.

Na uwagę zasługuje bez wątpienia Volvo XC60 ze zdecydowanie wyższej półki cenowej. Za tym modelem opowiada się doskonałe wykończenie oraz zastosowanie znakomitego silnika. Ciekawą stylistyką i doskonałym wykonaniem może poszczycić się Kia Sportage. Obok niej warto także zwrócić uwagę na Hyundai ix35.

To doskonała propozycja dla osób ceniących minimalizm stylistyczny. Zwracających uwagę na silnik z pewnością zachwyci Volkswagen Tiguan. Ten model może poszczycić się znakomitym wykończeniem oraz zastosowaniem szerokiej gamy nowoczesnych silników benzynowych i dieslowych. Dla miłośników luksusu ciekawą propozycją może okazać się Porsche Cayenne doskonale radzące sobie zarówno w mieście, jak i poza asfaltem.

Pośród wysokiej jakości samochodów typu SUV warto także zwrócić uwagę na takie modele jak Nissan Murano, Volvo XC-90, VW Touareg, Audi Q7, Lexus RX, BMW X5, BMW X6 oraz Mercedes M.

Kosmetyki samochodowe https://duda-cars.pl/