Pokaż auto

Sprawdzone modele samochodów

Samochody do jazdy w terenie

Samochody terenowe cieszą się niesłabnącą popularnością. Często jednak typowe auta terenowe są zastępowane samochodami rekreacyjnymi typu suv, które doskonale radzą sobie zarówno w mieście, ale również poza asfaltem. Jednym z takich modelów jest Porsche Cayenne – rozwiązanie idealne dla ceniących luksus, wygodę i bezpieczeństwo, w parze z którymi idzie nienaganna stylistyka.

Również propozycja BMW – modele X5 oraz X7 są doskonałym rozwiązaniem w terenie. Podwyższone zawieszenie oraz napęd na cztery koła sprawiają, że te samochody poradzą sobie w nawet najtrudniejszych warunkach. Kolejną ciekawą propozycją jest Toyota RAV4.

Model dość duży, zdecydowanie bardziej terenowy niż miejski. Niezwykle wygodny i komfortowy także w trudnych warunkach. Ciekawą propozycję dla podróżujących nie po asfaltowych drogach ma również Mitsubishi.

Model Pajero tej marki zachwyci nawet najbardziej wymagających – komfortowe fotele, wysokie nadwozie, napęd na cztery koła oraz wysokiej jakości silniki wraz z automatyczną skrzynia biegów sprawiają, że jazda tym samochodem w terenie przebiega niezwykle przyjemnie. Decydując się na zakup samochodu, który ma nam służyć nie tylko w mieście, ale również w terenie, powinniśmy zwrócić uwagę na kilka istotnych kwestii. Po pierwsze koła.

Średnica obręczy samochodów terenowych powinna mieć przynajmniej 16 cali. Kolejna rzecz – klasyczna rama powinna zostać zastąpiona ramą przestrzenną lub nadwoziem samonośnym. Ważne jest również zastosowanie w samochodach terenowych niezależnego zawieszenia tylnego oraz rozbudowanych zderzaków wykonanych z plastiku.

Duda-Cars wynajem samochodów toyota