Pokaż auto

Sprawdzone modele samochodów

Samochody niemieckie

Samochody niemieckiej produkcji uznawane są za jedne z lepszych. W tym przypadku z wysoką ceną w parze idzie także wysoka jakość. Silniki stosowane w autach niemieckiego pochodzenia są jednymi z lepszych. Również nadwozie w takich markach jak Mercedes, Audi, czy Volkswagen jest zdecydowanie trwalsze i bardziej odporne na działanie różnorodnych czynników zewnętrznych, jak również na upływ czasu. serwis triumph poznań gdzie się znajduje siedziba polskiego serwisu. Do jednych z najpopularniejszych niemieckich producentów samochodów należy Volkswagen AG – koncern powstały w 1937 roku, obecnie skupiający m.in.

takie marki jak Skoda Auto, Seat, Automobili Lamborghini, Audi, czy Porsche. Innym ważnym producentem samochodów jest niemiecki koncern Daimler AG, do którego należy światowej sławy marka Mercedes-Benz. Specjalizuje się ona w produkcji samochodów osobowych, samochodów sportowych, samochodów dostawczych oraz minibusów. Przy produkcji wszystkich swoich aut wykorzystuje części najwyższej jakości. Kolejną ważną marką na niemieckim rynku motoryzacyjnym jest koncern BMW, który od 1916 roku specjalizuje się w produkcji samochodów osobowych, motocykli, skuterów, jak również wysokiej jakości doskonałych silników. W ciągu ostatnich kilku lat z fabryk BMW wyjechały takie modele aut osobowych jak F16 (X6), E84 (X1), F01 (seria 7), F06 (seria 6), F10 (seria 5), F12 (seria 6), F13 (seria 6), F15 (X5), F20 (seria 1), F22 (seria 2), F25 (X3), F26 (X4), F30 (seria 3), F32 (seria 4), F45 (seria 2), i3, i8, M3 F80 oraz M5 F10.

Pisząc o gigantach niemieckiego rynku motoryzacyjnego światowej sławy, nie można także pominąć takich marek jak Smart, Opel, czy MAN SE.

samochody dacia używane