Pokaż auto

Sprawdzone modele samochodów

Wybieramy samochód dla kobiet

Kobiety, decydując się na zakup samochodu, nie przywiązują zbytniej uwagi do marki. Są jednak inne niezwykle istotne kwestie, które każda kobieta bierze pod uwagę kupując samochód. Po pierwsze kolor.

Oczywiście jest on niezwykle ważny dla prawie każdej kobiety. Panie zdecydowanie chętniej wybierają samochody kolorowe, choć duża część pań zdecyduje się także na stonowane barwy – biele, beże, czy szarości. Kolejną niezwykle istotną kwestią dla kobiet jest kształt samochodu.

Panie zwracają uwagę na to, czy samochód jest opływowy, czy jest wysoki, czy jak położone są światła w aucie. Równie ważne jest to, aby samochód był komfortowy i wygodny. Kobiety zwracają także uwagę na to, aby autem bez trudno można było zaparkować nawet w najwęższych miejscach parkingowych.

Oprócz komfortu, dla kobiet niezwykle ważne jest bezpieczeństwo – w szczególności, gdy samochodem podróżują również dzieci. W tym przypadku znaczenie mają poduszki ABS. Panie zwracają bardzo dużą uwagę na wyposażenie samochodu.

Zależy im na tym, aby auto było wyposażone w czujnik parkowania – niezwykle przydatny podczas miejskich manewrów, podgrzewane fotele, podgrzewane lusterka i szyby, klimatyzację, jak również radio z USB. Ponadto dla większości kobiet niezwykłym ułatwieniem jest automatycznie otwierany i zamykany bagażnik oraz automatyczna skrzynia biegów. Warto wspomnieć, że coraz częściej panie odchodzą od typowych, niewielkich rozmiarów samochodów miejskich, które z powodzeniem zastępują SUV’y doskonale wpisujące się w oczekiwania coraz większej liczby kobiet.

Musisz zobaczyć Części seat cordoba vario i cieszyć się jakością